Cena od 11 555 €
Cena od 12 120 €
Cena od 20 745 €
Cena od 17 930 €
Cena od 18 330 €
Cena od 22 800 €
Cena od 49 990 €

Skvelý výkon v každom počasí

ALLGRIP 4WD technológia

ALLGRIP je nová generácia systému 4WD od Suzuki. Bola vytvorená so zámerom poskytnúť vyšší pôžitok z jazdy a to i za rôznych podmienok, pri súčasnom znížení spotreby a zvýšení ohľaduplnosti voči životnému prostrediu.

Štvorpolohový systém 4WD

Systém 4WD má štyri voliteľné režimy nazvané: AUTO (auto), SPORT (šport), SNOW (sneh) a LOCK (uzamknutý). Umožňujú optimálne radenie podľa druhu cesty a jazdných podmienok. Systém vyberie zvolený režim jednoduchým stlačením a otočením ovládača umiestneného v stredovej konzole.

AUTO

​Režim AUTO je zameraný na spotrebu paliva v bežných jazdných podmienkach. V predvolenom nastavení využíva pohon 2WD. Ak systém indikuje prešmykovanie kolies, prepne na 4WD.

ŠPORT

Režim SPORT je optimálny pre kľukaté cesty. Systém umožňuje maximálne využitie 4WD v reakcii na plynový pedál. Pri nízkych a stredných otáčkach motora systém prerozdeľuje hnaciu silu, aby optimalizoval motor a výkon v zákrutách.  

SNOW

SNOW režim je optimálny pre zasnežené, nespevnené a iné klzké povrchy. Systém používa stály pohon 4WD. To optimalizuje 4WD ovládanie v súlade s riadením a pridávaním plynu s cieľom zlepšiť trakciu a stabilitu.

LOCK

Režim využiteľný na vyprostenie vozidla zo snehu, blata  alebo piesku. Systém prenáša krútiaci moment na predné aj zadné kolesá v pomere 50:50, ESP® a ďalšie kontrolné technológie sa optimalizujú tak, aby sa auto vyslobodilo.

Predajcovia

Predajne a autorizované servisy

Nájdite predajňu alebo autorizovaný servis vo svojom okolí a využite služby odborníkov na modely Suzuki.